- 5,0/1
Coeur de Lion Aszimmetrikus ezüst színű karkötő tenyésztett gyönggyel
Cikkszám: 1102/30-1417

Ez az aszimmetrikus ezüst színű karkötő nemesacélból és tenyésztett gyöngyökből készült,... tovább olvasom
52 990 Ft Ingyenes SZÁLLÍTÁS és CSEREGARANCIA egy munkanap alatt!

FIZESD KI 2 RÉSZLETBEN! bővebben

Sajnáljuk,
ezen termék központi készlethiány miatt nem kapható.
Várható érkezésével kapcsolatban keress minket elérhetőségeinken!

Indul a Coeur de Lion nyári vásár! 30% kedvezmény


Forróság, strandolás, kiruccanás: ahhoz, hogy ez a sor tökéletesen folytatódjon, már csak egy ékszerakcióra van szükség!


Június 11-énindul a Coeur de Lion nyári vására, amely a megjelölt termékekre érvényes és a készlet erejéig tart. 


A Divatékszerbolt nyári vására 2025. június 11—29. között tart. Az akciós lehetőség kizárólag a raktáron lévő, az akcióban részt vevő termékekre vonatkozik. Az ajánlat nem vonható össze más kedvezménnyel vagy promócióval, nem váltható be hűségpont vagy kupon. Az akcióban vásárolt termékeket nem cseréljük, kizárólag méretprobléma esetén. A vásárlástól való elálláskor az akció feltételeinek teljesülnie kell. További részletek az Általános Szerződési Feltételekben.


 

Stílusban kiegészíti Neked ajánljuk

Termék leírás

Ez az aszimmetrikus ezüst színű karkötő nemesacélból és tenyésztett gyöngyökből készült, minden alkalomra tökéletes választás. A karkötő különlegessége, hogy az egyik felét gyöngyök fedik, míg a másik fele egy letisztult elegáns lánc.

COEUR DE LION nyakláncokat, fülbevalókat és karkötőket minőségi selyemburkolattal ellátott ékszerdobozban szállítjuk, és mindegyikük eredetiségigazolással rendelkezik.

  • Típusok: Karkötő
  • Anyaga: kristály, nemesacél, tenyésztett gyöngy
  • Színe: ezüst, fehér
  • Témák: Divat
  • Kollekciók: Anyák napja, Ezüst színű ékszerek
  • Méret: 17,5 cm + 3 cm hosszabbító lánc


Vásárlók véleménye - 1 értékelés, 1 szöveges vélemény

1 VÁSÁRLÓI ÉRTÉKELÉS 1 SZÖVEGES VÉLEMÉNY
Aszimmetrikus ezüst színű karkötő tenyésztett gyönggyel

Aszimmetrikus ezüst színű karkötő tenyésztett gyönggyel - 5 2024. október 03.
Nagyon régóta szemeztem ezzel a karkötővel már,és nem okozott csalódast.
Letisztult,végtelen eleganciát és letisztultságot tükröz.
Egyszerűen imádom ❤️❤️????
Richárdné Gold Flamingo vásárló

Termékértékelési, értékelés moderálási szabályzat ≫
Mások ezt választották