Desigual Onyx Venecia fekete táska
Cikkszám: 23WAXP60-2000

Ez a közepes méretű Onix Venecia fekete táska bőr hatású anyagból készült, dombornyomott... tovább olvasom
30 900 Ft Ingyenes SZÁLLÍTÁS és CSEREGARANCIA

RÉSZLETEKBEN IS FIZETHETSZ! bővebben

Sajnáljuk, de ezen termékünk többé már nem kapható.
A termék forgalmazása megszünt.

AKCIÓ Anyák napra és ballagásra - A második féláron


Április 22-től és május 5-ig, ha két terméket választasz, az olcsóbbat 50% kedvezménnyel adjuk! Az akció a teljes kínálatunkra érvényes, így például egy Pandora karkötőt és egy Swarovski fülbevalót is kombinálhatsz! Több termék vásárlása esetén a kedvezmény páronként kerül érvényesítésre: mindig a két legmagasabb árú termék alkot egy párt, amelyből az alacsonyabb árúra vonatkozik az 50%-os kedvezmény.


Figyelem! A Seiko, Roamer és Tissot órákra közvetlen kedvezmény nem érvényesíthető, viszont ha melléjük egy másik márka olcsóbb termékét választod,  arra jár az 50% kedvezmény! 


Kizárólag a raktáron lévő, az akcióban részt vevő termékekre vonatkozik. Az ajánlat nem vonható össze más kedvezménnyel vagy promócióval, nem váltható be hűségpont vagy kupon. Az akcióban vásárolt termékeket nem cseréljük, kizárólag méretprobléma esetén. A vásárlás elállásakor az akció feltételeinek teljesülnie kell. További részletek az Általános Szerződési Feltételekben.


 

Nézd meg ezt is - hasonló termékek

Neked ajánljuk

Termék leírás

Ez a közepes méretű Onix Venecia fekete táska bőr hatású anyagból készült, dombornyomott kivágott virágmintával díszített, és több pánttal, rekesszel és zsebbel van felszerelve. Több belső zseb gondoskodik a tárgyak szervezett tárolásáról. A mágneses lehajtós és cipzáras záródás kombinációja biztonságos zárást biztosít. Két rekesze segít a tartalmak rendezett elhelyezésében. Két levehető pánt jár hozzá: egy rövid, fonott pánt a kézben való hordozáshoz, valamint egy állítható hosszú pánt, amely keresztbe hordható. A tónusos hátterű anyag további vizuális érdekességet ad a táska kialakításának.

  • Típusok: Táska
  • Anyaga: műbőr
  • Színe: fekete
  • Témák: Divat
  • Kollekciók: Legújabb kollekciók
  • Méret: 25.5 x 12.6 x 15.8 cm


Legutóbb megtekintett

Legutóbb megtekintett