- 5,0/3

Pandora ékszer ME szemes rozé nyaklánc

Készleten: Veszprém Cikkszám: 389685C00-50
Ezzel a 14 karátos rózsaarannyal bevont Pandora ME nagy szemű láncos nyaklánccal... tovább olvasom
78 000 Ft

Sajnáljuk,
ezen termék központi készlethiány miatt nem kapható.
Várható érkezésével kapcsolatban keress minket elérhetőségeinken!

Pandora 2+1 akció


Élj a 2+1 lehetőséggel március 26. és 30. között, ha 3 db Pandora terméket vásárolsz, a legolcsóbbat ajándékként küldjük el neked.


Fontos tudnod, hogy az ajándék termékeket mindig neked kedvezően választjuk ki, akkor is, ha 3-6-9 terméket rendelsz meg, ezért elég egyetlenegy megrendelést leadnod a maximális kedvezményhez. Így mindenkinek egyszerűbb. ;)


A Pandora 2+1 akciós napok 2026. március 26-án veszi kezdetét és március 30-ig tart, a készlet erejéig. A kedvezmények kizárólag az akció alatt megrendelt, raktáron lévő termékekre érvényesek. A kedvezményesen vásárolt termékek cseréjekor 2 500 Ft szállítási költséget számolunk fel, 2+1 akció esetén a cserét követően is teljesülnie kell az akció feltételének. Az ajánlat nem vonható össze más kedvezménnyel vagy promócióval, nem váltható be hűségpont vagy kupon. További részletek az Általános Szerződési Feltételekben.

Nézd meg ezt is - hasonló Pandora ékszer termékek

Termék leírás - Pandora ékszer ME szemes rozé nyaklánc

Ezzel a 14 karátos rózsaarannyal bevont Pandora ME nagy szemű láncos nyaklánccal végtelen számú stíluslehetőség közül választhatsz. A lánc karabinerzárral és két nyitható stílusos csatlakozóval rendelkezik az elején, amelyeket barázdált felület díszít, hogy eltérjen a többi láncszemtől, köztük tizenkét láncszemmel. Megtarthatod az eredeti hosszúságát, hosszabbá teheted a szemekből álló láncot, mindezt a láncszemek hozzáadásával és eltávolításával, ahogy Neked tetszik. Miután testreszabtad a láncot, színesítsd jelentéssel teli medálokkal a stílusos láncszemeket és csatlakozókat vagy adj apró függőket a nyitható stílusos csatlakozókhoz, hogy igazán téged ábrázoljon az összeállítás!

 

 
  • Típusok: Nyaklánc
  • Anyaga: PANDORA Rose
  • Színe: rozé
  • Témák: Divat, Karácsony - Feleségemnek, Karácsony - Lányomnak, Karácsony - Testvéremnek
  • Kollekciók: Karácsonyi kollekció, Me kollekció, Rozé színű ékszerek
  • Méret: lánc hossza 50cm, szem nagysága 1cm


Vásárlók véleménye - 3 értékelés, 1 szöveges vélemény

3 VÁSÁRLÓI ÉRTÉKELÉS 1 SZÖVEGES VÉLEMÉNY
ME szemes rozé nyaklánc

ME szemes rozé nyaklánc - 5 2024. augusztus 09.
Nagyon mutatós, elegáns viselet...nagy divat most. Charmokkal vagy nélkülük,remek!
Mihály Pretty Flamingo vásárló

Termékértékelési, értékelés moderálási szabályzat ≫
Mások ezt választották