- 5,0/7
Pandora ékszer Nap és hold kéttónusú fülbevaló
Készleten: Veszprém
Cikkszám: 262442C01

A Nap és a Hold égi erejét a kéttónusú, fordított Nap és Hold fülbevalókkal idézheted meg.... tovább olvasom
34 800 Ft Ingyenes SZÁLLÍTÁS és CSEREGARANCIA egy munkanap alatt!

RÉSZLETEKBEN IS FIZETHETSZ! bővebben

Sajnáljuk,
ezen termék központi készlethiány miatt nem kapható.
Várható érkezésével kapcsolatban keress minket elérhetőségeinken!

Tavaszi Akciós Napok - Exkluzív kedvezmények a Pandora és Swarovski ékszerekre csak március 25-ig


Kibővítettük a Pandora akciónkat! Most nemcsak a Pandora, hanem a Swarovski ékszerek is részt vesznek az ajánlatban, ráadásul márkától függetlenül kombinálhatod is őket!


2 Pandora és/vagy Swarovski ékszer vásárlása esetén – 20% kedvezmény mindkettőre!
3 vagy több Pandora és/vagy Swarovski ékszer vásárlása esetén – 30% kedvezmény mindegyikre! Az akció minden Pandora és Swarovski termékre érvényes!


Kizárólag a raktáron lévő, az akcióban részt vevő termékekre vonatkozik. Az ajánlat nem vonható össze más kedvezménnyel vagy promócióval, nem váltható be hűségpont vagy kupon. Az akcióban vásárolt termékeket nem cseréljük, kizárólag méretprobléma esetén. A vásárlás elállásakor az akció feltételeinek teljesülnie kell. További részletek az Általános Szerződési Feltételekben.

Termék leírás

A Nap és a Hold égi erejét a kéttónusú, fordított Nap és Hold fülbevalókkal idézheted meg. Mindkét fülbevaló a Nap és a Hold ellentétes elhelyezésével rendelkezik, az egyik a fülbevalóhoz van erősítve, a másik pedig alatta lóg, modern, aszimmetrikus esztétikát teremtve. Mindegyik félhold sterling ezüstből készült, és tiszta cirkónia pavéval van kirakva, míg a napmotívum 14k aranyozással van bevonva és csillogó cirkóniakövekkel átszőtt, felemelt napsugarakkal van részletezve. Az apró részletek, mint a fülbevalók szív alakú pillangóhátlapja és a napmotívumok hátoldalán lévő, lenyomatos csillag, elgondolkodtatóan hatnak. A nap, a hold és a csillagok kozmikus tánca ihlette ezeket a fülbevalókat, amelyek minden megjelenésnek égi ragyogást kölcsönöznek.

  • Típusok: Fülbevaló
  • Anyaga: 14K arany bevonat, 925-ös sterling ezüst, cirkónia, Pandora Shine
  • Színe: arany, ezüst
  • Témák: Karácsony - Feleségemnek, Nap, hold és a csillagok
  • Kollekciók: Arany színű ékszerek, Ezüst színű ékszerek
  • Méret: 1,9cm


Vásárlók véleménye - 7 értékelés, 4 szöveges vélemény

7 VÁSÁRLÓI ÉRTÉKELÉS 4 SZÖVEGES VÉLEMÉNY
Nap és hold kéttónusú fülbevaló

Nap és hold kéttónusú fülbevaló - 5 2025. március 07.
Nagyon szépek a fülbevalók!
Judit Gold Flamingo vásárló
További vélemények
Termékértékelési, értékelés moderálási szabályzat ≫