- 4,8/4
Thomas Sabo Fél pár ezüst pontok függő fülbevaló dísz
Cikkszám: EP013-001-21

A Thomas Sabo fél pár pontok függő fülbevaló dísz 925ös sterling ezüstből készült. A láncon... tovább olvasom

Sajnáljuk, de ezen termékünk többé már nem kapható.
A termék forgalmazása megszünt.

Indul a Thomas Sabo nyári vásár! 50% kedvezmény


Forróság, strandolás, kiruccanás: ahhoz, hogy ez a sor tökéletesen folytatódjon, már csak egy ékszerakcióra van szükség!


Június 11-énindul a Thomas Sabo nyári vására, amely a megjelölt termékekre érvényes és a készlet erejéig tart. 


A Divatékszerbolt nyári vására 2025. június 11—29. között tart. Az akciós lehetőség kizárólag a raktáron lévő, az akcióban részt vevő termékekre vonatkozik. Az ajánlat nem vonható össze más kedvezménnyel vagy promócióval, nem váltható be hűségpont vagy kupon. Az akcióban vásárolt termékeket nem cseréljük, kizárólag méretprobléma esetén. A vásárlástól való elálláskor az akció feltételeinek teljesülnie kell. További részletek az Általános Szerződési Feltételekben.

Termék leírás

A Thomas Sabo fél pár pontok függő fülbevaló dísz 925ös sterling ezüstből készült. A láncon logó pontok díszítik a függőt, amely könnyen felszerelhető karika fülbevalókra vagy fülcsavarokra. Egyszerű kialakításának köszönhetően a medál tökéletesen kombinálható a Charming Collection sok más fülbevalóival. Dobd fel megjelenésed ezzel az egyedi darabbal és tündökölj a hétköznapokon is.

  • Típusok: Fülbevaló
  • Anyaga: 925-ös sterling ezüst
  • Színe: ezüst
  • Témák: Divat
  • Kollekciók: Ezüst színű ékszerek
  • Méret: 3cm, karika átmérője 0.2cm


Vásárlók véleménye - 4 értékelés, 3 szöveges vélemény

4 VÁSÁRLÓI ÉRTÉKELÉS 3 SZÖVEGES VÉLEMÉNY
Fél pár ezüst pontok függő fülbevaló dísz

Fél pár ezüst pontok függő fülbevaló dísz - 5 2021. május 21.
Szép, és nagyon jó ötlet ez a fülbevaló dísz.
Anikó Pretty Flamingo vásárló
További vélemények
Termékértékelési, értékelés moderálási szabályzat ≫
Mások ezt választották