- 4,8/5

Thomas Sabo Hosszúkás szemű arany karkötő

Arannyal bevont karkötő, amely minden kreatív ötlethez hozzájárul. Engedd képzeleted szabadon, rakhatsz rá akár több charmot is.
31 600 Ft Ingyenes SZÁLLÍTÁS és CSEREGARANCIA

RÉSZLETEKBEN IS FIZETHETSZ! bővebben

Sajnáljuk, de ezen termékünk többé már nem kapható.
A termék forgalmazása megszünt.

ŐSZI PONTESŐ


Visszaadjuk vásárlásod 25%-t hűségpontokban.


Szeptember 8-tól szeptember 21-ig minden vásárló, aki már regisztrált nálunk és feliratkozott hírlevélre vagy a vásárlás során ezt megteszi, egységesen 25 pontot kap minden 100 Ft vásárlás után. A pontok beválthatók a következő vásárlásoknál, 1 pont 1 Ft-ot ér. A pontokat az akciós vásárlások után is megadjuk, de akcióban nem lehet beváltani. Fontos: A pontok felhasználása a vásárlási feltételek szerint történik, részletes információ a Hűségprogram oldalunkon érhető el.

Termék leírás - Thomas Sabo Hosszúkás szemű arany karkötő

Arannyal bevont karkötő, amely minden kreatív ötlethez hozzájárul. Engedd képzeleted szabadon, rakhatsz rá akár több charmot is.



Vásárlók véleménye - 5 értékelés, 3 szöveges vélemény

5 VÁSÁRLÓI ÉRTÉKELÉS 3 SZÖVEGES VÉLEMÉNY
Hosszúkás szemű arany karkötő

Hosszúkás szemű arany karkötő - 5 2024. május 13.
Nagyon tetszik, órömmel hordom a karkötőt.
Zsófia Pretty Flamingo vásárló
További vélemények
Termékértékelési, értékelés moderálási szabályzat ≫
Mások ezt választották